Лур Јенсен Супер Дупер Кастинг Тролинг У-Облик Лажица Наведуваш 1 8 1 12оз Никел Црвена Глава
Неодамнешно

Лур Јенсен Супер Дупер Кастинг Тролинг У-Облик Лажица Наведуваш 1 8 1 12оз Никел Црвена Глава

DEN 208.64

Достапно на барање

Во светот на риболов на пастрмка, ако некогаш постоела "Мамка На Америка", тоа многу добро може да биде Супер Дупер Лур Јенсен. Неговиот неконвенционален дизајн во форма на"У" фаќа вода и создава акциона игра за пливање риба најдете неодолива. Подеднакво ефикасен фрлен или тролан на светлосна линија, Супер Дупер ќе земе пастрмка, бас и панфиш. Длабок избор на завршетоци уверува Дека Лур Јенсен Супер Дупер ќе настапи на вашите локални води. Одлична мамка за пастрмка, кокане и панфиш. Оригинален Дизајн Во Форма На Буквата У. Можат да бидат фрлени или тролани. Големини на бакар 501, 502 и 503 се печат од вистински бакарен материјал. Други големини на бакар се проѕирна бакарна боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи