DataComm Електроника 46-1806-BK 18gbps HDMI Кабел
Неодамнешно

DataComm Електроника 46-1806-BK 18gbps HDMI Кабел

DEN 0.33

Достапно на барање

Поврзете ја вашата опрема за домашно кино со доверба користејќи Електронска линија Data Comm од 18 GBPS HDMI кабли со Етернет. Овие сигурни кабли нудат вистински пропусен опсег од 18 Gbps. Плус, тие поддржуваат преноси ОД 4k ултра HD 2160p резолуција! Секој кабел во овој 5 пакет е 6 стапки. долго. Комплет Вклучува : . 5 Пакет 46-1806 - Бк True Stream Про 18 Gbps HDMI Кабел Со Етернет (6 Нозе). Точно 18 Gbps Пропусен Опсег, HDMI Со Етернет. Висок Динамички Опсег (HDR)и 32-канален Мулти-Тек Аудио. Екстензии НА ЦИК, Двоен Преглед И Поддршка За Сооднос 21 : 9. 4k Ултра HD 2160p. 4 K @ 24 Hz/30 Hz на 16-битна Длабочина на Боја (4 : 4 : 4). 4к @ 60 Hz до 16-битна, Длабочина На Боја (4 : 2 : 0). HDCP 2.2 Во Согласност. CL3 Оценет Според СТАНДАРДИТЕ НА UL За Инсталација Во Ѕид. 6 Стапки.

Повеќе детали

Избор на купувачи