Маркал Еко-Пак Преклопен Сува Wa Хартија, 3 4, Бела, 500 Пакет, Картон-MCD5290
Неодамнешно

Маркал Еко-Пак Преклопен Сува Wa Хартија, 3 4, Бела, 500 Пакет, Картон-MCD5290

DEN 223.52

Достапно на барање

Скокачките листови додадоа влажна сила за подобрени перформанси и поголема економичност. 100% микробранова печка. Материјал(И) : Хартија; Должина : 10 3/4"; Ширина : 6"; Тип На Пакување : Пакување. Пост-Потрошувачите Рециклирани Содржина Проценти : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Пакетот вклучува : 12 пакувања од по 500 листови. Скокачки листови. Додадена влажна сила за подобрени перформанси. 100% микробранова печка. Број на модел : МКД 5290.

Повеќе детали

Избор на купувачи