Масовен Сензор За Проток На Воздух
Неодамнешно

Масовен Сензор За Проток На Воздух

DEN 415.84

Достапно на барање

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Масовен Сензор За Проток На Воздух Одговара Изберете : 2004-2012 НИСАН АЛТИМА 4 Цил 2,5 Л 2008-2013 НИСАН НЕЧЕСНИТЕ 4 Цил 2,5 Л 2007-2012 НИСАН СЕНТРА 4 Цил 2 Л 2005-2019 НИСАН ГРАНИЦА 6 Цил 4 Л 2004,2013-2015 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 л 2003-2007,2009-2014 Нисан мурано 6 Цил 3.5 Л 2013-2019 НИСАН Верса 4 Цил 1.6 Л 2014-2018 Нисан Верса Забелешка 4 ЦИЛ 1.6 Л 2014-2015 Нисан Нечесните ИЗБЕРЕТЕ 4 ЦИЛ 2.5 Л 2004-2014 НИСАН МАКСИМА 6 Цил 3.5 Л 2007-2012 нисан верса 4 ЦИЛ 1.8 Л 2004-2015,2017-2022 Нисан Титан 8 ЦИЛ 5.6 Л 2008-2013 ИНФИНИТИ Г37 6 ЦИЛ 3.7 Л 2014-2015 ИНФИНИТИ П50 6 ЦИЛ 3.7 Л 2014-2015 ИНФИНИТИ КХ60 6 Цил 3.5 Л 2005-2012 нисан патфиндер 6 ЦИЛ 4 Л 2003-2008 ИНФИНИТИ Г35 6 ЦИЛ 3.5 Л 2013 Инфинити ЈХ35 6 ЦИЛ 3.5 Л 2005-2015 НИСАН КСТЕРА 6 ЦИЛ 4 Л 2004-2015,2017-2022 НИСАН АРМАДА 8 ЦИЛ 5.6 Л 2014-2017 инфинити qx50 6 ЦИЛ 3.7 L 2014-2022 INFINITI QX80 8 ЦИЛ 5.6 l 2002-2003,2013-2014 nissan алтима 6 ЦИЛ 3.5 L 2003-2009 NISSAN 350z 6 ЦИЛ 3.5 L 2013-2021 NISSAN NV200 4 Cyl 2 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи