Eryвори Јасни Сопственици На Самолепливи Визит-Картички, Пластика, Врвно Оптоварување, Држи 3,5 2 Картички, од
Неодамнешно

Eryвори Јасни Сопственици На Самолепливи Визит-Картички, Пластика, Врвно Оптоварување, Држи 3,5 2 Картички, од

DEN 207.84

Достапно на барање

Брзо и лесно персонализирајте ги вашите презентации и повеќе со сопствена визит-картичка користејќи ги овие страници за држачи за визит-картички. Само излупете ја подлогата на самолепливите џебови и нанесете ја. Овие јасни џебови за држачи за визит-картички за винил безбедно се лепат на мазни површини како хартија, пластика, винил, дрво, стакло и многу повеќе со трајно лепило што гарантира дека ќе остане ставено без грижа за лизгање. Вметнувањето и отстранувањето на вашите картички 2" х 3,5 " е лесно со удобната функција за вчитување на врвот. Издржливиот, јасен винил материјал нуди непречен поглед на вашите картички, истовремено заштитувајќи го од нечистотија, прашина и течности. Ставка доаѓа со вкупно 10 јасни сопственици на визит-картички. Користете сопствена визит-картичка за да персонализирате презентации, извештаи, папки, врзива и многу повеќе. Држачите за картички остануваат цврсто прицврстени на мазни површини како хартија, пластика, картон, метал и многу повеќе со трајно самолепливо; само излупете ја подлогата и нанесете. Гордо прикажете ја вашата визит-картичка 2 "х 3.5" во јасен, издржлив винил материјал; винил материјалот може да го подигне печатењето. Лесно вметнете и отстранете ги картичките за брзо ажурирање користејќи ја практичната функција за врвно оптоварување; ставката доаѓа со 10 јасни страници за врзување на визит-картички. Одлично за прикажување визит-картички на извештаи, етикети за храна на контејнери и корпи, организациски етикети на канти за складирање и ормари и белешки за планери, папки и тетратки.

Повеќе детали

Избор на купувачи