Подобри Трендови Џулијан Цврст Модел Памук За Сите Возрасти Цар Постелнина Сет-Чоколадо
Неодамнешно

Подобри Трендови Џулијан Цврст Модел Памук За Сите Возрасти Цар Постелнина Сет-Чоколадо

DEN 3.33

Достапно на барање

Освежете ги ентериерите во вашата спална соба со волшебниот стил На Џулијан Колекција на покривки. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на тафтувани ленти во топли тонови, идеално е да се користи како парче за слоевитост или алтернатива на вашиот утешител за нова цврста привлечност. Оваа тафтувана покривка од памучна шенила на Подобри Трендови е мека и кадифна и нуди огромна удобност што ја посакувате. Неговиот мотив со ленти може лесно да се надополни на вашиот постоечки декор и сигурно ќе додаде нов декоративен елемент во вашата спална соба. Оваа неверојатна Колекција Џулијан е изработена од 100% Памучна Шенила и е тафтувана во Храбар Дизајн на Ленти. Постелнината се спушта до подот со агли на ѕвончето. оваа колекција на покривки е достапна во 12 бои и 4 големини. 100% Памучна Мека И Кадифен Шенил Тафтувана Покривка. Квалитет на наследство во Дизајнот на Ленти. Џулијан Колекција на покривки се идеални прекривки за кревети во текот на пролетните и летните месеци и додаваат дополнителен елемент на стил во вашиот кревет во текот на есента и зимата. Постелнината доаѓа до подот со агли на ѕвончето. Овој елегантен дизајн доаѓа во голема низа бои и сите стандардни големини за да ја надополни секоја спална соба. Соодветните Шеми се продаваат одделно. Машина За Перење, Падне Сува. Кралот Постелнина со 2 Кралот Шамс. Чоколадна Боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: