Хадсон Бебе Доенчиња Девојки Памучни Комбинезони, Мајки Лате, 18 Месеци
Неодамнешно

Хадсон Бебе Доенчиња Девојки Памучни Комбинезони, Мајки Лате, 18 Месеци

DEN 172.80

Достапно на барање

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот 1-парче предвремени памучни унија костум/комбинезони се одлични за играње, време на стомакот и дневни активности. Нашите синдикални костуми и комбинезони се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Повеќе детали

Избор на купувачи