vbnergoie Челик Прстен Тенки Жени Градник Пред Копчето Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Спортски Градник Жени Жени Спортски Градници
Неодамнешно

vbnergoie Челик Прстен Тенки Жени Градник Пред Копчето Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Спортски Градник Жени Жени

DEN 2.33

Достапно на барање

Големина На чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55 Големина На Чаша : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63 големина на чаша : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68 големина на чаша : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35,43-37,40" соодветна тежина(кг) : 68-80 големина на Чаша : 44/100бц горна биста : 100-104см/39,37-40,94" под биста : 95-99СМ/37,40-38,98" соодветна тежина(кг) : 80-93 големина на чаша : 46/105бц горна биста : 105-118см/41.34-46.46" под биста : 100-104см/39.37-40.94" соодветна тежина(кг) : 93-105 челичен прстен тенки женски градник предно копче Што Дише собира Удобност на долна ОБЛЕКА Карактеристики : компресивни спортски градници за жени нема да се движат и нема силни . Компресија градник пост пред затвори градници е направен од мека кожа пријателски ткаенина со безжичен дизајниран. Предниот затворач градници за жени пред затворање градник обезбедува нашиот пост оп градник со мазна . Нашиот градник за зголемување на постот го спречува вашето тело да се поти или иритира. Чувајте го тоа едноставно, но поддршка со дизајнот на жица градник на жените и плус удобност од . Широките ремени за рамо сигурно ќе останат ставени благодарение на поцелосниот грб обезбедувајќи целокупно измазнување. Целосна покриеност наредени чаши на овој пред затворање градник функција зашиени поддршка да ласкаат вашите облини додека широк растеглив бенд помага да се непријатно навивам. фитилната ткаенина ве одржува да се чувствувате ладно и свежо. 95% Најлон, 5% Спандекс Увезена машина За Перење кадифен обложена кука и затворање на предните очи за гардероба разноврсност И леснотија На облекување Плетете за поддршка за обликување на 88% Полиестер, 12% Спандекс Кука И Затворање На Очите Спортски градник предно затворање предно затворање спортскиот градник е многу лесен при проверка на градите. Пред затворање спортските градници за жени, исто така, можат да носат за спиење ноќе. Пост градник пред затворање градник особено за зголемување на градите, намалувања, реконструкции, мастектомија. Пост за зголемување на градите набавки предвремените предни градници за жени нудат доволно поддршка за да се чувствуваат, но не и тесни. Затворањето на предниот градник по градник ви помага секоја страна да обезбеди поддршка. Предни градници за затворање за жени БЕЗ ДОЛНА жица УДОБНИ ЗА НОСЕЊЕ Секојдневно. Овој постоперативен градник по зголемување на градите обезбедува подигнување и поддршка за постхируршка удобност. Градници за предно затворање за жени градници со предна кука за жени е карактеристика еластична, мека и дише,беспрекорна безжична жица. Градниците за постари жени предното затворање прават да се чувствувате удобно цел ден. Постхируршки градник пред затворање градник постхируршки прави да се чувствувате мазни и целосно покривање на градите. Сезона : Четири Сезонски Пол : Женска Пригода : Дома, Спортски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење Со Точки : Секојдневно, Секси Како Да се мие : Ладно миење Раце што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Долна Облека : Полиестер. 95% Најлон, 5% Спандекс. Што добивате : 1пц Женска Долна Облека. Увезени Машина За Перење. Кадифен обложена кука и затворање пред очите за разновидност на гардероба и леснотија на облекување.

Повеќе детали

Избор на купувачи