Црвено Срце Удобност Предиво-Виолетова Трепет
Неодамнешно

Црвено Срце Удобност Предиво-Виолетова Трепет

DEN 3.00

Достапно на барање

Црвено Срце-Удобност Предиво. Ова предиво со најлоша тежина доаѓа во одличен опсег на бои, вклучувајќи и цврсти материи и отпечатоци. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% Акрилик. Стави : Цврсти Материи-16oz/454g 867yds/792m. Мулти-12oz/240g 649yds/593m. Мерач : Плете-18st x 24r = 4in/10cm во големина US7/4.5 mm игли. Капчиња-13сц х 17р = 4ин/10см со големина I9/5,5 мм куки. Нема диелот цврсти материи. Диелот Мулти : ние се обидуваме, Но не сме секогаш во можност да одговараат на диелот. Грижа : машинско перење сушење не избелувајте не пеглајте суво чистење. Црвено Срце Удобност Предиво-Виолетова Трепет.

Повеќе детали

Избор на купувачи