EliteOne G-сите - во-Едно-Јадро i GHz-vPro-RAM GB-SSD GB - NVMe-UHD Графика - GigE-WLAN: 802.11 a b g n ac, Bluetooth 5. - Победа Про 64-битна-монитор: ЛЕР 34 - тастатура: САД-Паметно Купување
Неодамнешно

EliteOne G-сите - во-Едно-Јадро i GHz-vPro-RAM GB-SSD GB - NVMe-UHD Графика - GigE-WLAN: 802.11 a b g n ac, Bluetooth 5. - Победа

DEN 6208.00

Достапно на барање

HP Elite One 1000 G2-сите-Во-Едно-Јадро i5 8500 3 GHz - v Pro-8 GB-SSD 256 GB-LED 34" - Американска Лична видео конференција На барање Заштедете Време И брзо стартувајте видео повици со интегрирани клучеви за соработка. Завршете го искуството со волшебно видео и кристално чист звук со Аудио Од Бенг И Олуфсен и опционална веб-камера СО ДВОЈНО соочување СО ФХД. Останете пред Кривата Конфигурирана и флексибилна, нашиот прв Аио со надградлива база на КОМПЈУТЕР и дисплеј за флексибилно повторно распоредување го измислува животниот циклус на КОМПЈУТЕРОТ. Микро-работ рамка прикажува во три големини и алатка-помалку пристапност ви овозможува да го замените вашиот дисплеј во секое време. Нашите најсигурни И податливи Компјутери Распоредуваат првокласна заштита со комерцијална безбедност и функции за управување како HP Сигурен Почеток Gen4 и Комплет За Интеграција На УПРАВЛИВОСТ на HP. Добијте автоматско откривање закани и обновување на системот, плус далечински управувајте со безбедноста на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР со ажурирања во реално време. Тип на производ Се-Во-Едно Компјутер. Процесор и Чипсет Процесор Производител Интел Процесор Тип Јадро i5 Процесор Генерација 8 - Ми Генерација Процесор Модел i5-8500 Процесор Брзина 3 GHz. Меморија Стандард Меморија 8 GB Максимална Меморија 32gb Меморија Технологија DDR4 SDRAM Број На Вкупно Меморија Слотови 2 Број На Окупирана Меморија Слотови 1 Интел Оптан Меморија Подготвени Да. Вкупен Капацитет На Хард Дискот Што не е Применлив Вкупен Капацитет НА Погон Во Цврста Состојба 256gb Капацитет НА Хибриден Хард Диск Не Е Применлив. Дисплеј и Графика Големина На Екранот 34 " Резолуција на Екранот 3440 х 1440 Екран На Допир Бр. Прикажи и Графички Графички Контролер Производител Интел Графички Контролер Модел UHD Графика 630 Графичка Меморија ТЕХНОЛОГИЈА DDR4 SDRAM Графичка Меморија Пристапност Дели. Мрежа и Комуникација Безжична Лан Да Блутут Да. Влезни Уреди Локализација На Тастатурата Англиски. Вграден Во Уреди Веб Камера Да. Интерфејси/Порти HDMI Да Вкупен Број НА USB Порти 6 Број НА USB 3.1 Порти 5 USB Тип-C Да USB Тип-C Детали 1 USB 3.1 Тип-C? Генерал 2 (со Гром?) Број На Излези На Дисплеј 2 Дисплеј Да. Софтвер Оперативен Систем Платформа Виндоус Оперативен Систем Виндоус 10 Про (англиски) Оперативен Систем архитектура 64-битна. Опис на моќноста Влезен Напон 120 V AC 230 V AC. Форма Фактор Десктоп. Висина 18". Ширина 32.1". Длабочина 7.5". Тежина (Приближно) 22,8 фунти. Содржина На пакетот Елитеоне 1000 Г2 34-Во Закривен Се-Во-Едно Бизнис Компјутер Безжична Тастатура БЕЗЖИЧЕН ГЛУШЕЦ USB Приемник Адаптер За Напојување Кабел За Напојување. Еколошки Да. ЕКОЛОШКА СЕРТИФИКАЦИЈА ДОСТИГНЕ TCO Сертифициран Раб.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: