Безбедност Средно Жолта 49 Волшебник Најлон и пвц 2-Парче Палто со Одвојлив Хауба
Неодамнешно

Безбедност Средно Жолта 49 Волшебник Најлон и пвц 2-Парче Палто со Одвојлив Хауба

DEN 0.33

Достапно на барање

Волшебникот Серија Материјал нуди .28мм двојно обложување НА ПВЦ со цврст најлонски материјал за крим слоевит помеѓу. Најлонската Крим има одлична отпорност на рипување и пункција. Овој материјал исто така е третиран за да има ограничен квалитет На Запаливост, тестиран во согласност со АСТМ Д-6413. Палтото од 300с жолто 2 парчиња е опција со должина на коленото од 49 инчи со отстранлива хауба и размавта за бура под прилепување напред. Нема Магија овде, Волшебникот е толку тежок! Мцр Безбедност Медиум Жолта 49" Волшебник.28 мм Најлон и пвц 2-Парче Палто со Отстранлив Аспиратор.

Повеќе детали

Избор на купувачи