Мали Деца Девојки Облека Пеперутка Леопард Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маици + Еластична Половината Шорцеви Во Собата
Неодамнешно

Мали Деца Девојки Облека Пеперутка Леопард Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маици + Еластична Половината Шорцеви Во Собата

DEN 1.00

Достапно на барање

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Пеперутка Леопард Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маици + Еластична Половината Шорцеви Во Собата. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttttttt. 80 Ttops Должина : t31t Bust : t35 Tshors Должина : t25пресврт : t40t Height : t85-90t Age : t18 - 24 Месеци. 90 t Tops Должина : t33t Bust : t37tshors Должина : t27пресврт : t42t Height : t90-97t Age : t2-3 Години. 100 t Tops Должина : t35t Bust : t38tshors Должина : t29пресврт : t44t Height : t97-105t Age : t3-4 Години. 110t Tops Должина : t37t Bust : t40tshors Должина : t31пресврт : t46t Height : t105-112t Age : t4-5 Години. 120t Tops Должина : t39t Bust : t41tshors Должина : t33пресврт : t48t Height : t112-120t Age : t5-6 Години. Големина (инчи)tttttttttttt. 80 Ttops Должина : t12,20 t Bust : t13, 78 Tshors Должина : t9, 84 пресврт : t15, 75 t Height : t33, 46-35, 43t Age : t18 - 24 Месеци. 90 t Tops Должина : t12, 99 t Bust : t14, 57 tshors Должина : t10, 63 пресврт : t16, 54 t Height : t35, 43-38, 19t Age : t2-3 Години. 100 t Tops Должина : t13, 78 t Bust : t14, 96 tshors Должина : t11, 42 пресврт : t17, 32 t Height : t38, 19-41, 34t Age : t3-4 Години. 110t Tops Должина : t14. 57 t Bust : t15. 75 tshors Должина : t12. 20 пресврт : t18. 11 t Height : t41. 34-44. 09t Age : t4-5 Години. 120 t Tops Должина : t15. 35 t Bust : t16. 14 tshors Должина : t12. 99 пресврт : t18. 90 t Height : t44. 09-47. 24t Age : t5-6 Години. Спецификација : . Име : Пеперутка Леопард Печати Маици + Шорцеви Во Собата. Пол : деца девојки. Материјал : мешавина од памук. Должина на ракавот : Краток ракав. Шема : пеперутка, леопард. Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x Шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : девојки шорцеви облеките се изработени од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : Девојки блузи користи пеперутка и леопард печатење, круг вратот, краток ракав дизајн, натпревари еластична половината пеперутка леопард печати шорцеви, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Погоден За роденденска забава, играње надвор, патување, одмор, плажа, реквизити за фотографии, семејна вечера, активности на отворено, пикник и секојдневно носење. ГОЛЕМИНА : 18-24 Месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x шорцеви. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи