Мозаици Креативни Налепници ЗА 3д Плочки Декорација Самостојни Налепници За Ѕидни Рамнини За Подот Светла Филм Налепници За Домати
Неодамнешно

Мозаици Креативни Налепници ЗА 3д Плочки Декорација Самостојни Налепници За Ѕидни Рамнини За Подот Светла Филм Налепници За

DEN 1.00

Достапно на барање

Материјал : . Димензиите се прикажани. Боја : Повеќебојна. Големина на производот : 15х15см/5, 91х5, 91ин. Пакетот вклучува : . 30х ѕидни налепници. Известување : . Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Одлично За Задни Прскања Во Кујни, Бањи, Кампери На Тркала И Под Камини, Кади И Мијалници. Силно Самолепливо, Не Е Потребен Дополнителен Лепак! Отстранлив Без Да Остави Остатоци И Без Оштетување На Ѕидот. За Мазни И Чисти Површини На Плочки. Лесно За Сечење И Инсталирање, Само Излупете И Залепете! Самостојно Сечење и Спојување Украсете Го Вашиот Дом на Свој Начин. Изработен Од Висококвалитетен Материјал, Флексибилен . Овие Кујнски Плочки Ѕид Налепници Ќе Ви Време И Замена На Старите Плочки. Целосно Трансформирајте Ја Вашата Кујна И Домашен Стил, Без Напор.

Повеќе детали

Избор на купувачи