Чипка Бела Газа Предиво Завеса Спална Соба Дневна Соба Газа Завеса
Неодамнешно

Чипка Бела Газа Предиво Завеса Спална Соба Дневна Соба Газа Завеса

DEN 287.84

Достапно на барање

Препорачуваме да купите завеси 1,5-2 пати пошироко од вашите прозорци за убави набори. Метод на отворање : лево и десно. Функција : Светлина (41% -85% од стапката на засенчување). Користете прозорец : рамен прозорец. Материјал : 100% полиестер. Стил : Модерен. Апликација : Прозорец. Употреба : домаќинство, друго, канцеларија. Тип на шема : цврста боја. Модел : . W30 x H40 инчи. W30 x H48 инчи. W30 x H60 инчи. W58 x H40 инчи. W58 x H48 инчи. W58 x H60 инчен материјал На Производот : 100% полиестерски влакна( полиестер), мека и удобна, фина кожа од ткаенина, вентилација што дише. Карактеристики на производот : завесите земаат серија од чипка за да произведат процесно производство, по внимателно ткаење за да обезбедат квалитет прво, дајте им на луѓето меко и луксузно чувство. Исклучителен изглед, транспарентна ткаенина, додадете убаво чувство за вашите завеси. Внатрешна мултифункционалност : оваа завеса е идеална за внатрешен простор, како што се дневна соба, спална соба, кујна итн. Нашите завеси не само што можат да ја омекнат атмосферата на собата, туку и да ја направат вашата соба поелегантна и удобна. Приклучок : оваа завеса од тул ќе овозможи природна светлина да влезе во природната светлина, додека го десализира сјајот на сонцето, не само што обезбедува прецизна светлина, туку и ја штити вашата приватност. Како да се одржи : Издржливи завеси од тул може да се мијат за да ви помогнат да се ослободите од тешките домашни работи. Но, најдобро е да не го избелите, не го сушете.

Повеќе детали

Избор на купувачи