Симпатична Симпатична Цртан Филм Еднорог Беж Бебе Убав Карактер Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом
Неодамнешно

Симпатична Симпатична Цртан Филм Еднорог Беж Бебе Убав Карактер Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба

DEN 2.67

Достапно на барање

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови. Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови.

Повеќе детали

Избор на купувачи