Сон Животен Стил Кат Мат Велигден Вратата Мат Тепих, Среќен Велигден Зајаче Јајца Кујна Мат Килими Пролет Зајаци Цвеќиња Бања Килим Кат Врата Нелизгачки Влез Врата
Неодамнешно

Сон Животен Стил Кат Мат Велигден Вратата Мат Тепих, Среќен Велигден Зајаче Јајца Кујна Мат Килими Пролет Зајаци Цвеќиња Бања

DEN 303.84

Достапно на барање

Опис : Цртан Филм велигден зајаче модел дизајн, тепихот не се лизга, отпорен на дамки и прашина, апсорбира влага и лесен за чистење.Тепихот е совршен за канцеларија, домови, бањи, простории за перење, кујни, гаражи внатрешни или надворешни влезови или излези.Изработен од врвен фланелен материјал, тепихот е мек, густ и издржлив.Должината на овој тепих е 60см, ширината е 40cm.It погоден е за дома, кујна, бања.Име на ставка : Материјал За Тепих : Фланелиза : 40cmx60cmx1cm/15. 75inx23. 62inx0. 39nnotes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х тепих Цртан Филм велигден зајаче модел дизајн, тепихот не се лизга, отпорен на дамки и прашина, апсорбира влага и лесен за чистење. Тепихот е совршен за канцеларија, домови, бањи, простории за перење, кујни, гаражи внатрешни или надворешни влезови или излези. Изработен од врвен фланелен материјал, тепихот е мек, густ и издржлив. Должината на овој тепих е 60см, ширината е 40см. Таа е погодна за дома, кујна, бања.

Повеќе детали

Избор на купувачи