Богатствата На Каролина Океан Спрингс Пристаниште Слетување Стакло Сечење Одбор Голем
Неодамнешно

Богатствата На Каролина Океан Спрингс Пристаниште Слетување Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 2.67

Достапно на барање

Каролини Богатства JMK1069 LCB Океан Спрингс Пристаништето Слетување Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Големи Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е Од Каролини Богатства Наутичка категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Повеќе детали

Избор на купувачи