Машка Антигва Хедер Јаглен Јужен Универзитет Јагуари Курс Јакна Со Целосен Патент
Неодамнешно

Машка Антигва Хедер Јаглен Јужен Универзитет Јагуари Курс Јакна Со Целосен Патент

DEN 495.84

Достапно на барање

Останете топло во текот на денот со Овој Јужен Универзитет Јагуари Се Разбира Целосна Патент Јакна Од Антигва. Јакната користи два џебови за раце со патент и џеб за градите со патент, така што вашите скапоцености можат да останат безбедни додека навивате за вашиот тим до победата. Јакната содржи и везени графики На Јужниот Универзитет Јагуари на левиот граден кош, така што никогаш нема да морате да го жртвувате вашиот тимски дух кога се облекувате за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Везена графика. Отворете го долниот раб и манжетната. Полн Патент. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Бренд : Антигва. Целосно затворање со патент. На рачни џебови со патент со цвест. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Цврст ткаен џеб за градите со патент.

Повеќе детали

Избор на купувачи