Момени Баја Јажиња Област Килим
Неодамнешно

Момени Баја Јажиња Област Килим

DEN 2720.00

Достапно на барање

Смелите и возбудливи бои и дезени им овозможуваат на клиентите кои се свесни за трендот да ја создадат својата крајна оаза во затворени простории/на отворено. Баја напредува на едноставни графички обрасци со освежувачки пресврт на модата на пистата и живи палети на бои. Машински изработени Во Египет од 100% полипропилен и одобрени за употреба на отворено. Внатрешен Надворешен Килим. Лесна нега и отпорна на временски услови. 100% Полипропилен. Висина На Купот : 0,37". Големина : 7'10" Х 10 ' 10 "10".

Повеќе детали

Избор на купувачи