СТИВ Маден ТБРАНДО САНДАЛИ
Неодамнешно

СТИВ Маден ТБРАНДО САНДАЛИ

DEN 2.33

Достапно на барање

Тбрандо Сандалата На Девојките Стив Маден® е совршена за удирање песок и сурфање оваа сезона! Кожа-како вештачки горен дел со детали за бравата и еластична лента за потпетици. Вештачки горен материјал. Вештачки ѓон.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: