Renauraa Конец Брои Памук Перкале Цветни Кралицата Кревет Постави
Неодамнешно

Renauraa Конец Брои Памук Перкале Цветни Кралицата Кревет Постави

DEN 425.28

Достапно на барање

Искусете го најдоброто во достапен луксуз со овие комплети памучни чаршафи. И без разлика на кој изглед ќе слетате, памучната ткаенина од 144 конци се чувствува мека и привлечна за виткање и лебдење за спиење, совршена за секојдневна употреба. Листот е целосно еластичен и може да се пофали со длабоки џебови. Л100% Памук Праска Перкале Лист Во собата. Целосно еластични вградени чаршафи со џеб од 16 инчи за сместување на длабоки душеци и душеци со перница. Овој комплет листови од 4 парчиња вклучува : Еден рамен лист, еден вграден лист и две стандардни навлаки за перници. Лесна Нега, машина за перење. Оеко Текс Сертифициран.

Повеќе детали

Избор на купувачи