Снајдер од хановер Мини Ѓевреци, Ноќта На Вештерките Трик-Или-Лекување Закуска Вреќа, Кт
Неодамнешно

Снајдер од хановер Мини Ѓевреци, Ноќта На Вештерките Трик-Или-Лекување Закуска Вреќа, Кт

DEN 57.92

Достапно на барање

Оваа Снајдерска вреќа за Ноќта на Вештерките Во Хановер од индивидуални мини вреќи со ѓеврек се одлична алтернатива на слатките бонбони како подарок за трик или лекување за деца. 24 мали вреќи со крцкави мини ѓевреци со забавна графика За Ноќта на Вештерките. Во Снајдер Од Хановер, ние сме горди што Сме Американска Пекара Со Ѓеврек од 1909 година. Совршени за забави, кутии за ручек или свесни за здравјето кои бараат печена закуска-нашите ѓевреци одговараат на секоја ваша потреба. Без разлика кој е вашиот омилен, снајдер од хановер ѓевреците ви ја даваат таа вкусна криза по која копнеете! ЗАКУСКА ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Малите кеси се совршени за трик или лекување На Ноќта на Вештерките. Мини ЃЕВРЕЦИ : Понудете го целиот вкусен вкус на традиционалните ѓевреци во крцкава закуска со големина на залак. МАЛИ КЕСИ : само 50 калории и 0 гр маснотии по пакување. Трик-ИЛИ-ЛЕКУВАЊЕ : Потврден Не-Гмо Проект; Направено Во објект што не обработува кикирики. 24 ТРЕТИРАЈТЕ КЕСИ : мали вреќи со мини ѓевреци со забавна графика За Ноќта на Вештерките.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: