Хотелски Луксузен Памучен Луксузен Бо Плисиран Кревет Здолниште Со Должина На Капка
Неодамнешно

Хотелски Луксузен Памучен Луксузен Бо Плисиран Кревет Здолниште Со Должина На Капка

DEN 1.00

Достапно на барање

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Мерење На Големината На Кралот : 1 Плисирана Прашина Здолниште ЗА Кревет 78Х80 Инчи со Пад од 16 Инчи.ЕЛЕГАНТНО и ЖИВОПИСНО : Ставете Го Ова Здолниште помеѓу душекот и пружината на кутијата за убав и елегантен начин за ажурирање на декорот на спалната соба, ги крие нозете и рамката на креветот заедно со складирање под креветот.МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен Со Долг Главен Сатен Ткаат 100% Памучна Ткаенина. Ова здолниште од 800 конци и чиста памучна сатенска ткаенина не само што е меко, удобно и дише, туку и дава кралски изглед на вашата спална соба. Усогласете го со изборот на вашите памучни чаршафи за да му дадете изглед на хотелот на вашиот кревет.Стилски и Практичен : скроената капка ефикасно ја крие рамката на креветот, рамката на кутијата или нозете на креветот и ја одржува вашата спална соба уредна и уредна. Уживајте во можноста да го користите просторот за складирање под вашиот кревет без да ја направите просторијата да изгледа преполна или неуредна. Секое здолниште во кревет е направено со иста боја насекаде без грозна бела основа како и другите возбудувања од прашина.ЛЕСНА НЕГА И ЧИСТЕЊЕ : машината се пере во ладна вода и се суши на ниско ниво. Бледнеат, дамка, се намалуваат и отпорни на брчки. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО! Хотел Луксузни 800 100% Памучна Луксузна Кутија Плисирано Здолниште Со Кревет Со Должина Од 16 Инчи (Крал, Таупе).

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: