Жан Пјер Премиум 2-Парче Конец Брои Памучна Навлака За Перници
Неодамнешно

Жан Пјер Премиум 2-Парче Конец Брои Памучна Навлака За Перници

DEN 870.40

Достапно на барање

Претворете го вашиот кревет во оаза со луксузни чаршафи Од Жан пјер. Премиум предива од 420 конци се направени од 100% природен памук. Класичен модел на лента доби ќе го надополни секој утешител или јорган. Длабоките џебови обезбедуваат посилно, пофункционално држење. Остриот и лесен памук се тестира и проверува за да се обезбеди највисоко обезбедување на квалитет. Ултра-мазното ткаење е исто така многу издржливо. Достапно во низа богати опции за боја ? бела, слонова коска, спа сина, јаглен, сребрена и аква зелена. Опциите за големина вклучуваат Стандард и Крал. Секој дводелен комплет вклучува две навлаки за перници. Машина за перење. Увезени. Јасна и лесна врвна ткаенина со број на конец 420 е изработена за мекост и издржливост. Секој сет вклучува (2) 21" х 41" навлаки за перници. 100% природен памук се тестира и проверува за да се обезбеди највисоко обезбедување на квалитет. Класичната лента доби ќе го надополни секој декор. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: