Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика
Неодамнешно

Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1166.08

Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво за Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Мерење На Вкупните Димензии на Рамката Од 12х6 Инчи Измерете 16х10 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 2 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет со Акрилен Фронт Отпорен на УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 12х6 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена основни поддржувач одбор, штафелај штанд, & ѕид закачалка. Гордо направени во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи