41914-Најоддалечена-Теснец И Тесна Модерна Уметност
Неодамнешно

41914-Најоддалечена-Теснец И Тесна Модерна Уметност

DEN 3.00

Достапно на барање

Крајно-41914-Колекција : Теснец И Тесен, Материјал : Платно, Завршна Боја : Текстура Рачно Насликана/Сребрена, Ширина : 48,75", Висина : 48,75", Биро : Рачно Насликана На Платно, Ова Апстрактно Уметничко Дело Зрачи Со Модерен Стил. Нијансите На Јаглен И Темно Сива Полека Бледнеат До Светло Сиви И Бели Тонови Со Детали Со Голема Текстура, Создавајќи Разноврсен, Минималистички Дизајн. Платното Е Испружено И Прикачено На Дрвени Носилки. Тенка, Сребрена Галериска Рамка Ги Комплетира Уметничките Дела. Поради Рачно Изработената Природа На Ова Уметничко Дело, Секое Парче Може Да Има Суптилни Разлики. Ова Парче Може Да Биде Обесено Хоризонтално Или Вертикално. Дизајнер : Каролин Киндер. / Насока На Монтирање : Хоризонтална Или Вертикална. ,- Теснец и Тесен - 48,75 инчни Модерни Уметнички Димензии : 48,75 W x 2,125 d x 48,75 H во. За внатрешна декоративна употреба. Апстрактен дизајн. Рачно насликана уметност на испружено платно. Текстурирани слики со мешавини од кафеава и бела боја. Тесна сребрена рамка. Уметност Од Каролин Киндер.

Повеќе детали

Избор на купувачи