Пет Лајф ® Снајфер Снек Интерактивна Душек За Хранење Миленичиња
Неодамнешно

Пет Лајф ® Снајфер Снек Интерактивна Душек За Хранење Миленичиња

DEN 2.67

Достапно на барање

Миленичиња Life ® "Sniffer Snack" Интерактивна Душек За Хранење Миленичиња се одликува со бројни клапи, дупки и скривалишта за прикривање на задоволства за кучиња и сува храна која е дизајнирана да ги изостри нивните сетила, инстинкти и когнитивни вештини за време на хранењето, додека го олеснува варењето. Кодошот За Снек-Снек има анти-Лизгачки влечни рачки лоцирани на задната страна и исто така лесно се чисти и Се Пере Во Машина. Достапно во Повеќе Бои. . ДИМЕНЗИИ НА ГОЛЕМИНА : (ИНЧИ) L x x x H. 30.7 X 19.7 X .6 душекот за кучиња Снајфер-Закуска обезбедува забавен начин за олеснување на варењето и вклучување на нивните умови. Карактеристики бројни скривалишта за поставување На Сува Храна и Третира. Машина За Перење И составена од Памучно Руно, Се Тркала и совршена за патување. Карактеристики поддршка Против Лизгање на задната страна. Достапно во Повеќе Бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи