Бохо Обичен Ремен За Шпагети Црни Женски Комбинезони Без Ракави Без Ракави
Неодамнешно

Бохо Обичен Ремен За Шпагети Црни Женски Комбинезони Без Ракави Без Ракави

DEN 223.68

Достапно на барање

Бохо Обичен Ремен За Шпагети Црни Женски Комбинезони Без Ракави XXL (14) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црн Бохо Обичен Ками Женски Комбинезони Комбинезони И Боди Женски Комбинезони Големина И Вклопување(инч)големина НА Половината На Сад Должина На Половината Големина на Бутот Големина на Колкот 2 XS 31.5 35.4 54.3 27.5 42.5 4 S 33.1 37 55.1 28.3 44.1 6 M 34.6 38.6 55.9 29.2 45.7 8/10 L 37 40.9 57 30.5 48 12 Xl 39.4 43.3 58.1 31.7 50.4 14 xxl 41.7 45.7 59.2 33 52.8 ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОВЕРЕТЕ ГИ ДЕТАЛИТЕ ЗА НАШАТА ГОЛЕМИНА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Црн Бохо Обичен Ремен За Шпагети Ками Женски Комбинезони БЕЗ Ракави XXL (14). Долги Обични Женски Комбинезони Средно Истегнување Без Ракави црна XXL_USA големина (14). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Црна. Стил : Бохо. Тип На Шема : Обичен. Детали : Џеб. Должина : Долго. Тип : Ками. Деколте : Ремен За Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Природна. Фит Тип : Лабава. Ткаенина : Средно Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Тело : Необложено. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Повеќе детали

Избор на купувачи