јубнлви обичен џемпер зимски капут патент машка надворешна облека качулка есенски врвови блуза машки панталони
Неодамнешно

јубнлви обичен џемпер зимски капут патент машка надворешна облека качулка есенски врвови блуза машки панталони

DEN 591.84

Достапно на барање

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сувост : Стандард2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни : Одговара на големината на стилот : Секојдневно, Долго Здолниште,Мода,Секојдневна должина на Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Патент, Пруга3. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони,тексас фармерки итн.Повод : Дневно, Секојдневен Пол : Мажи што добивате : 1 Еез Мажи Блуза4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Материјал : Полиестерсезона : Aut,Winter1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Јакни За Мажи Зимски Мажи Долгrenchов Капут Јакни Со Средна Должина За Мажи Долга Јакна За Фустани Големи И Високи Машки Зимски Палта табела Со Големина : . Големина : М Рамо : 42см/16.54" Биста : 104см/40.94" Должина : 67см/26.38" Ракав : 58см/22.83"Големина : Л Рамо : 44см/17.32" Биста : 108см/42.52" Должина : 69см/27.17" Ракав : 59см/23.23"Големина : XL Рамо : 46см/18.11" биста : 112см/44.09" должина : 71см/27.95" ракав : 60см/23.62"големина : ххл Рамо : 48см/18.90" биста : 116см/45.67" должина : 73см/28.74" ракав : 61см/24.02"големина : хххл РАМО : 50см/19.69" биста : 120см/47.24" должина : 75см/29.53" ракав : 62см/24.41" одговара : одговара на Големината Големи и Високи палта големи палта за мажи. 3. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн Машки Фустан Јакни И Палта Мажи Тен Волна палто. Повод : Секојдневно, Секојдневно Зимски палта за Мажи Човек Зимски Капут. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Машко Палто За Момчиња. Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Суви Машки Тешки Палта Долги Волнени Јакни за Мажи.

Повеќе детали

Избор на купувачи