Деца Мавтајќи Топката Пвц Надувување Топката Отворено Виножито-Боја Топки
Неодамнешно

Деца Мавтајќи Топката Пвц Надувување Топката Отворено Виножито-Боја Топки

DEN 0.67

Достапно на барање

Опис. Топката виножито е дизајнирана да им помогне на вашите деца да изградат самодоверба и да ги развијат своите вештини за фаќање и фрлање. Светлата боја го прави одличен избор за сите видови активности. Тоа е совршена играчка за роденденски забави, прослави, настани на отворено и сите видови игри. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : пвц. - Големина : 23, 00Х23, 00Х23, 00 см/ 9, 04Х9, 04Х9, 04 инчи. - Оваа топка на надувување е изработена со висококвалитетни пвц материјали за да ја одржи својата форма, да се спротивстави на пункции и протекување и да обезбеди безбедност. - Одлично за игри и вежбање на отворено, поттикнување активна игра и развивање нови вештини и координација. - Користете го и за активна рекреација во затворен простор за да го намалите времето на екранот. Исто така, ова води до одличен начин за градење пријателство и другарство со другите. - Создадете и играјте забавни, едноставни игри со овие шарени топки. Предлозите вклучуваат играње улов и играње доџбол. - На училишното игралиште или парк, на плажа или во вашиот двор, оваа топка ќе ви даде одличен начин да уживате во времето со пријателите и семејството. Оваа топка на надувување е направена со висококвалитетни пвц материјали за да ја одржи својата форма, да се спротивстави на пункции и протекување и да обезбеди безбедност. Одлично за игри и вежбање на отворено, поттикнување активна игра и развивање нови вештини и координација. Користете го и за активна рекреација во затворен простор за да го намалите времето на екранот. Исто така, ова води до одличен начин за градење пријателство и другарство со другите. Создадете и играјте забавни, едноставни игри со овие шарени топки. Предлозите вклучуваат играње улов и играње доџбол. На училишното игралиште или парк, на плажа или во вашиот двор, оваа топка ќе ви даде одличен начин да уживате во времето со пријателите и семејството.

Повеќе детали

Избор на купувачи