Каролини Богатства BB7360PW Куче Зелена И Кафеава Акварел Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни
Неодамнешно

Каролини Богатства BB7360PW Куче Зелена И Кафеава Акварел Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

DEN 2.33

Достапно на барање

Каролини Богатства BB7360 PW1414 Куче Зелена И Кафеава Акварел Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојно Куче Зелена И Кафеава Акварел Ткаенина Декоративна Перница BB7360 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Повеќе детали

Избор на купувачи