Софија Фармерки Маргарита Странични Ленти Молив Здолниште Женски
Неодамнешно

Софија Фармерки Маргарита Странични Ленти Молив Здолниште Женски

DEN 1.33

Достапно на барање

Ова здолниште Маргарита Од Софија, ексклузивна линија подготвена за носење Од Софија Вергара, е совршено за спарување со се, од блузи до тенкови. Изработен е од мека и еластична ткаенина, така што ќе останете удобни од утро до вечер. Ова Софиско здолниште Маргарита, ексклузивна линија за готови облеки Од Софија Вергара, е совршено за комбинирање со сите видови облека, од блузи до блузи. Изработен е од еластична и мека ткаенина, така што ќе ви биде удобно од утро до вечер. Маргарита Страна Лента Молив Здолниште Женски : Модел Мерења : Висина 5'9.5", Биста 34"Б, Половината 25", Колковите 35 "/ Модел Мерења : Висина 5 '9.5", Биста 34"Б, Половината 25", Колковите 35". Моделот носи Големина 4 / моделот носи големина 4. 56% памук, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан / 56% памук, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан. Женско здолниште / Здолниште за жени. Мека изработка на истегнување / Изработена од мека ткаенина за истегнување. Контуриран појас со копче напред и патент мува / Контуриран појас со копче напред и патент мува. Три предни џебови / Три предни џебови. Два задни џебови / два задни џебови. Појас јамки / Пасацинтос. Странична лента / Странична лента. Достапно Во Страничната Лента На Змијата Халси / Достапно Со страничната лента на змијата халси. Измијте и исушете внатре кон надвор, измијте ја машината ладно со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско, топло железо кога е потребно / измијте Ја Машината и исушете ја внатре со ладна вода и слични бои, само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско, топло железо кога е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи