Тамаготчи На Чудо Градина - Лаванда
Неодамнешно

Тамаготчи На Чудо Градина - Лаванда

DEN 0.67

Достапно на барање

Тамаготчи На се проширува Со Чудо градина тема и Лаванда Чудо Градина-графички школка. Негувајте го вашиот карактер На Тамаготчи и истражете Ја Планетата Тамаготчи. Темата Чудо Градина има голем број на различни карактеристики од другите тамаготчи на теми кои ќе ги забавуваат потрошувачите со часови! Постојат различни активности за да го одржите вашиот карактер среќен вклучително и да се омажите за да го подигнете следниот Мој Тама кој има карактеристики од двајцата родители. Постојат милиони мои тама ликови секој со свој уникатен изглед! Можете исто така да се поврзете со Тамаготчи На вашиот пријател Или Тамаготчи На Апликацијата за уште повеќе работи што треба да ги направите. Следната генерација деца ќе биде возбудена што ќе има свое дигитално милениче! Возраст 6+. Тамаготчи Е следната генерација на интерактивното виртуелно милениче. Грижете се За Вашиот Мој Тама : нахранете го, исчистете го после тоа, помогнете му да се дружи, земете тамапет, одете на шопинг, патувајте и многу повеќе. Оженете се за да го изградите вашето семејно стебло! Кога вашиот лик Од тамаготчи ќе се ожени, вашиот карактер од следната генерација (Вашата Моја Тама) ќе се роди и ќе има карактеристики од двајцата нивни родители! Дали очите се од мама или тато? Што е со обликот на телото? Како ќе изгледа?. Темата На Чудесната Градина доаѓа со ексклузивно Земјиште, 2 ексклузивни карактери, различни игри и нов почетен екран, соба, додатоци, предмети, оброци и закуски! Таа, исто така има свој тематски графички дизајн предната плоча и лаванда школка. Поврзете се со тамаготчи на вашиот пријател на уред и одете на состаноци за играње, подарете подароци, патувајте заедно и омажете се. Работи со сите теми, вклучувајќи Самовила, Магија И Чудо Градина.

Повеќе детали

Избор на купувачи