Пополнување На Топката Орнаменти Празна Топка САМ Занает Пакување Дома Декор Круг Божиќ Сфера За Денот На Вљубените Дрво Божиќ Партија Декор
Неодамнешно

Пополнување На Топката Орнаменти Празна Топка САМ Занает Пакување Дома Декор Круг Божиќ Сфера За Денот На Вљубените Дрво Божиќ

DEN 271.84

Достапно на барање

Пополнување На Топката Орнаменти Празна ТОПКА САМ Занает Пакување Дома Декор Круг Божиќ Сфера За Денот На Вљубените Дрво Божиќ Партија Декор 5см. декорацијата е изработена од висококвалитетен материјал, кој нуди јасен и високо транспарентен изглед.Висечки орнаменти, рачно изработени САМИ, можете да ги додадете вашите омилени мали предмети во проѕирната топка, како што се декорација на таванот, додатоци ЗА САМ, кутија за бонбони, пакување подароци и декорација за одмор.Декоративни топки е убаво декор орнаменти за декорација или партија тема.Божиќната топка може да се закачи за висечката дупка, така што ќе можете да висат каде сакате.Транспарентни балони се погодни за свадба, роденден, дипломирање, карневал, роденден, забава, прослава, ноќта на вештерките, годишнината итн.Транспарентна Топка Јасно Пополнување Балон Свадба. божиќна топка јасни орнаменти 4см 6см. Виси Орнаменти Декорација Празна Топката Балон. Декорации Дрво круг Роденден. Внатрешен Надворешен Декор Виси Орнаменти Градина. ЕДНОКРАТНО : Декоративни топки е убаво декор орнаменти за декорација или партија тема. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА : Висечки орнаменти, рачно изработени САМИ, можете да ги додадете вашите омилени мали предмети во проѕирната топка, како што се декорација на таванот, додатоци ЗА САМ, кутија за бонбони, пакување подароци и празнична декорација. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Божиќната топка може да се закачи за висечката дупка за да можете да висат каде сакате. ШИРОКА ПРИМЕНА : Транспарентни балони се погодни за свадба, роденден, дипломирање, карневал, роденден, забава, прослава, ноќта на вештерките, годишнина итн. ВИСОКО ТРАНСПАРЕНТЕН : декорацијата е изработена од висококвалитетен материјал, кој нуди јасен и високо транспарентен изглед. Табела со големини : 4см/1, 57ин5см/1, 97ин6см/2. 36ин7см/2. 76ин8см/3. 15ин10см/3,94 вопакетот Вклучува : 1 Транспарентна Балнот : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Повеќе детали

Избор на купувачи