Летни кошули на какина За Мажи Расчистување Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневна Кошула Со Кружен Врат Со Кратки Ракав?
Неодамнешно

Летни кошули на какина За Мажи Расчистување Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневна

DEN 1.67

Достапно на барање

Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневен Врв / Кошула Со Кружен Ракав Со Кратки Ракави карактеристики : 1. Карактеристики : обичен краток ракав и модерна, дише и спортска Маица што апсорбира пот.2. Материјал : висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна. 3. Специјалниот дизајн го прави повеќе секси и шармантен.4. Прилики : одмор, дневно, роденден, запознавање, танцова изведба, забава, свадба, работа, семеен одмор итн., погоден за aut и зима.5. Ве молиме запомнете : Рачно миење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сезона : пролет и лето : бојокасија : лежерен стил : секојдневна и модерна должина : општа должина на ракавот : метод за чистење со кратки ракави : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете што можете да добиете : 1 ЕЕЗ машка ВРВНА АКТИВНА ОБЛЕКА со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : комбинираме мека, дише и еластична ткаенина со функционален и модерен дизајн за да ви донесеме машки атлетски маици кои ќе ви дадат дополнителна поддршка што ви е потребна да ги поместите вашите граници додека играте или вежбате. МЕКИ И УДОБНИ : нашите маици што ја отстрануваат влагата се направени имајќи ја предвид удобноста и функционалноста. Ова е причината зошто секоја кошула е направена со 4-насочна ткаенина за истегнување која е нежна за кожата и се витка со вашето тело за да ви донесе машки атлетски кошули што можете удобно да ги носите цел ден. ПОДОБАР НАЧИН ЗА ВЕЖБАЊЕ : кошулите со кратки ракави што ја отстрануваат влагата ви обезбедуваат поддршка за горниот дел од телото што ви е потребна за да ги поместите границите додека останувате суви и ладни. Совршен за повеќето активности на отворено, вклучувајќи спорт, пешачење, качување, возење велосипед, возење велосипед, кревање тежина и само за секојдневна употреба. БРЗО СУШЕЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА : Благодарение на дишењето на ткаенината, нашите машки кошули за вежбање ја отстрануваат влагата од кожата и брзо се сушат за да можете да останете суви деноноќно, што ги прави совршен избор за сите мажи кои сакаат да уживаат во удобни тренинзи. ОСТАНЕТЕ ПОДГОТВЕНИ ЦЕЛА година : ги дизајниравме нашите кошули за вежбање за мажи за да понудат заштита од сонце, подобрена дишење и соодветно вклопување што ги прави совршен избор за употреба околу годината во секоја сезона. Тие исто така можат да бидат слоевити со друга облека за да создадат привлечни комбинации.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: