Мали Девојчиња Набраздени Костими за Капење 1-7 Т Едноделни Костими За Капење На Плажа Со Капачиња за Капење
Неодамнешно

Мали Девојчиња Набраздени Костими за Капење 1-7 Т Едноделни Костими За Капење На Плажа Со Капачиња за Капење

DEN 527.84

Достапно на барање

Материјал : Полиестер, Спандекс. Пол : Бебе Девојки. Тип На Шема : Печатење. Име на брендот : друго. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Возраст : 1-7ј. Потекло : ЦН (Потекло). Сезона : Лето. Име На Одделот : Бебе. Големина - - - - - Висина (СМ)Тежина (КГ) - - - - - - - - - Возраст. НА70-807.5-10-1-2Ј. М80-9010-132-3Ј. Л90-100-13-163-4Ј. XL-100-11016-19.55-6Ј. 2ХЛ110-12019.5-23.56-7. ●Изработени од мек, мазен материјал, костимите за капење на нашите девојки се доволно растегливи за совршено да се вклопат, а едноделните костими за капење остануваат брзо сушење, погодни за кожата, дишат и удобни. ●Овие девојки едноделни костими за капење се добро зашиени со рамни шевови на сите рабови и ремени за рамо. Издржлив и удобен за носење. €Девојки костими за капење на плажа со шарени дизајн полка точки, возбудува слатки костими за капење имаат светли и живописни бои со слатки капи за пливање, совршени за вашата мала принцеза. ● Стандардна големина. Погоден за девојчиња од 1-7 години, ве молиме изберете ја големината според нашата табела со големини. ● Користење пригода. Совршен за базен, летен одмор, роденденска забава, облека за одморалиште на плажа, летно капење, викенд активности, воден парк, езеро, летен одмор, патување, одмор, фотосесија, семејна забава, носење игри или какви било други специјални прилики. МАРЕТИАЛ&МИЕЊЕ : полиестер, удобен и дише, мек и еластичен, пријателски за кожата, машинско перење, без смалување и избледување. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : костими за капење без ракави за девојчиња, прекрасно печатење цвеќиња за да изберете, практично затворање на патент за грб, преслатки возбудувања и соодветна капа го прават вашето мало девојче попривлечно. ПРЕДЛОЖЕНА ГОЛЕМИНА : бебе костим за капење девојче бебе костими за капење девојки костим за капење за 1-2 Години, 2-3 Години, 3-4 Години, 5-6 Години, 6-7 години. Ве молиме проверете ги деталите за големината во табелата со големини, бидејќи тоа значи дека вашето слатко бебе е поудобно и поубаво.

Повеќе детали

Избор на купувачи