Хуачен Женски Чипка Шупливи Врвови Паѓаат Ладни Кошули Со Рамо Блузи Со Долги Ракави Обични Лабави Пуловер Кошули
Неодамнешно

Хуачен Женски Чипка Шупливи Врвови Паѓаат Ладни Кошули Со Рамо Блузи Со Долги Ракави Обични Лабави Пуловер Кошули

DEN 0.67

Достапно на барање

Женска Чипка Шупливи Врвови Паѓаат Ладни Кошули Со Рамо Блузи Со Долги Ракави На Екипажот Обични Лабави Кошули Со Пуловер Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете Што ќе добиете : 1 х Женски Tops Size Bust Sleeve Length S94cm/37.01"67cm/26.38"63cm/24.80"M98cm/38.58"68cm/26.77"64cm/25.20"L104cm/40.94"69cm/27.17"65cm/25.59"XL110cm/43.31"70cm/27.56"66cm/25.98"XXL116cm/45.67"71cm/27.95"67cm/26.38"XXXL122cm/48.03"72cm/28.35"68cm/26.77" Size : SBust : 94cm/37.01"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 98cm/38.58"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 104cm/40.94"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 65cm/25.59"Size : XLBust : 110cm/43.31"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 66cm/25.98"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 67cm/26.38"Size : XXXLBust : 122cm/48.03"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 68cm/26.77" Големина 1.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење. 3.Специјалниот дизајн ве прави Посекси и попривлечни.

Повеќе детали

Избор на купувачи