Планинско Племе, Гризли мечка И Планини, Рустикален
Неодамнешно

Планинско Племе, Гризли мечка И Планини, Рустикален

DEN 255.84

Достапно на барање

Овој оригинален уметнички принт Со висока резолуција Од Печатот За Фенери може да се пофали со остри детали и светли слики во боја на Планинско Племе, Гризли мечка и Планини, Рустикален (Уметнички Принт Од Галеријата Гикли 24х36, Живописен Декор На Ѕидот Со Текстура). - Големината на печатењето на Giclee е 24 "x 36" и е без граници, отпечатоци од слики до работ. - Печатени на густа, текстура, архивска мат хартија. -Мастила отпорни НА УВ и избледување кои се еколошки, безбедни во боја и издржливи за траење. - Техниката со мастило за прскање обезбедува интензивна, богата и живописна боја, за беспрекорна завршница со висока дефиниција. - Направено во САД и подготвено за врамување на големината. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Планинско Племе, Гризли мечка и Планини, Рустикален (Уметнички Принт Од Галеријата Гикли 24х36, Живописен Декор На Ѕидот Со Текстура), уметничкото дело со Висока резолуција е без граници и отпечатоци до рабовите, подготвени за врамување. Печатени во САД на дебела, архивска мат хартија. Техниката со мастило за прскање обезбедува интензивна, богата боја, за беспрекорна завршница со висока дефиниција.

Повеќе детали

Избор на купувачи