Лишехин Рамно Дно Говедско Тетива Дното Женски Сандали Риба Уста Страна Патент Ретро Сите Натпревар Широк Ширина Женски Чевли
Неодамнешно

Лишехин Рамно Дно Говедско Тетива Дното Женски Сандали Риба Уста Страна Патент Ретро Сите Натпревар Широк Ширина Женски Чевли

DEN 1.00

Достапно на барање

Рамно дно говедско тетива дното женски сандали риба уста страна патент ретро сите натпревар женски чевли забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Карактеристика : Инструкции : висококвалитетен материјал, удобен, Го Намалува стресот на зглобовите, го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,мода и Личност Што Не се лизга, лесен, Дише Лесен За носење Полетување!Дизајнот со високо дно ја прави вашата висина поистакната Опис : Пол : Женаупер Материјал : Пусол Материјал : Гумапогодна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен/Внатрешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил : Рибна уста Висок Стил : Со Чевли Со потпетици Висока Пета : 5см/1,97 вопакувана Содржина : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) сандали карактеристики прилагодлив двоен ремен Со Тока, Можете Слободно Да Ја Прилагодите Бравата За Совршено Да Одговара На Вашиот Чекор. + Удобен Дизајн : подножјето има изразена потпора на лакот, чаша за длабока пета и пространа кутија за прсти. Подножјето е во согласност со обликот на стапалото. совршено одговара на обликот на нозете, дајте им на нозете крајна удобност. ● Ѓон против лизгање : женските слајдови сандали се лесни, флексибилни и издржливи. Издржлив надворешен ѓон против лизгање дајте им на нозете добар стисок со добра рамнотежа. + Водоотпорни Рамни Сандали : рамните сандали со двојна тока се целосно водоотпорни. Лесно се пере што го прави одличен за еден ден на плажа или базен. ● Погоден За Многу Прилики : Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или слатки здолништа, едноставни сандали за да направите секоја едноставна облека да изгледа веднаш стилски. Погоден за секојдневно носење, пешачење, пазарење, внатрешно и надворешно, итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи