Власиќ Чисто Кисели Краставички, Кошер Копра Кисела Копја, Оз Тегла
Неодамнешно

Власиќ Чисто Кисели Краставички, Кошер Копра Кисела Копја, Оз Тегла

DEN 74.56

Достапно на барање

Власиќ Чисто Кисели Краставички Кошер Копра Кисела Краставица копја нудат вкусна закуска кисела краставица со класичен вкус на курва копра. Сите вклучени состојки, заедно со тајниот рецепт За мариноване Власиќ, обезбедуваат крцкави, вкусни кисели краставички Од Кошер копра. Секоја порција копар кошер содржи 0 калории, и тие се направени без вештачки вкусови или конзерванси и без бои од вештачки извори. Овие кисели краставички Доаѓаат во копја за лесно грицкање од теглата или како страна со вашите сендвичи со дели. Теглата за повторно затворање од 24 унци се заклучува во свежина и вкус за да ги задржи овие копја крцкави. Власиќ нуди неколку вкусови и големини на кисели краставички, пиперки и уживање. Кето пријателски : 0g нето јаглехидрати (0g вкупно јаглехидрати минус 0g диетални влакна), и 0g додаде шеќер по порција. Еден 24 фл оз тегла Власиќ Чисто Кисели Краставички Кошер Копра Кисела Копја Копја. Вкусни, крцкави коприви Кошер копра совршени за грицкање. Тајниот рецепт на власиќ обезбедува курва, класичен вкус на копра. Кошер киселите краставички содржат 0 калории и немаат вештачки вкусови или конзерванси. Кошер кисели краставички доаѓаат во тегла што може повторно да се затвори за да се заклучи во свежина.

Повеќе детали

Избор на купувачи