Современа Дрвена Рамка, Сребрена Метална Подлога, 14, 11, Црна
Неодамнешно

Современа Дрвена Рамка, Сребрена Метална Подлога, 14, 11, Црна

DEN 455.84

Достапно на барање

Оваа модерна дрвена рамка елегантно ги истакнува вашите награди, сертификати или фотографии. Прекрасна четкана сребрена метална подлога го опкружува вашиот дисплеј за елегантна презентација. Грбот на штафелајот ви овозможува да ја прикажете рамката на работната површина или ѕидот. Вклучен сертификат за извонредност е подготвен за употреба. Дакс Барнс Група Метал Мат Сертификат Рамка, Црна, 1 Секој (Количина) Модерен дизајн елегантно ги истакнува вашите награди, сертификати или фотографии. Убава четкана сребрена метална подлога опкружува дисплеј за елегантна презентација. Триножник назад овозможува удобен приказ на вашата работна површина или ѕид. Вклучен сертификат за извонредност е подготвен за употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи