Женски Ноќна Облека Дозвола Дами Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Имитација Свила Длабоко V Halter Вратот Halter Ноќница
Неодамнешно

Женски Ноќна Облека Дозвола Дами Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Имитација Свила Длабоко V Halter Вратот

DEN 2.33

Достапно на барање

Дами Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Имитација Свила Длабоко V Halter Вратот Halter Ноќница Карактеристики : 1.Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи.2.Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник.3.Ве прават супер секси и заводливи.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.4.Ткаенина : Полиестер . Некои се протегаат, дишат и лесни.5.Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женски Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Без Ракави : Цврст Стил : Сексифит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Комплет Долна Облека забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Цената е фер, ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде.Рачно миење и брзо сушење со малку или без потреба од пеглање. Нема намалување. Овој фустан се сече едноставно и должина на коленото, со едноставен дизајн на половината и корисен за речиси секоја пригода. Обичниот фустан е над колената и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него доколку не сакате too.It фустан Во стилот На Замав, така што удобно ќе се вклопи над големите колкови. Фустанот што дише е задолжителен за сите дами, кој успеа да биде кул, мек, без брчки, растеглив, лесен без да се види. Нега на облека : Рачно миење и Хемиско Чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи