Точка Фитнес Модул
Неодамнешно

Точка Фитнес Модул

DEN 2.33

Достапно на барање

Еластичен Растеглив Дизајн : оваа еластична мрежеста торба има еластичен растеглив дизајн. Има многу голем простор за складирање. Еластичниот дизајн, исто така, не дозволува решетката торба да биде пукна од предмети. Двослоен Дизајн : мрежата за делење на предните седишта има двослоен дизајн. Мрежата за делење на предните седишта има двослоен дизајн кој ви овозможува да го проширите просторот во вашиот автомобил. Силната цврстина на истегнување ја прави оваа торба многу издржлива и има долг животен век. Лесен За Пристап : овој џеб од автомобилска мрежа е многу лесен за пристап. Може да се користи на едно седиште. Тоа е многу практична и економична алатка за чување предмети во вашиот автомобил. Тоа е многу практична и економична алатка за складирање за секојдневно возење и употреба на автомобил. Заштеда на простор : мрежата за складирање автомобили може да собере пијалоци или чадори. Дури и полни и тешки пијалоци може да се стават во оваа мрежа за складирање без никакви проблеми. Може да држи и ткивни кутии, батерии на полнење, кабли за податоци, приклучоци и многу други предмети. Тоа не само што ви помага да заштедите простор, туку и флексибилно организира предмети. Универзална Торба за Складирање : оваа торба за складирање на седишта за автомобили е универзална алатка за складирање. Погоден е за сите видови возила. Може да се користи на предните седишта, така што децата или миленичињата што седат одзади не го попречуваат возењето.

Повеќе детали

Избор на купувачи