Ла Органо Витамин Ц Осветлувачки Гел ЗА Лице 100ГР
Неодамнешно

Ла Органо Витамин Ц Осветлувачки Гел ЗА Лице 100ГР

DEN 2.33

Достапно на барање

Ла Органо Витамин Ц Гел За Лице Ќе Ви Даде Сјајна Кожа И Ќе Ја Направи Кожата Без Мозолчиња. Исто Така, Помага Да се Врати Здравјето На Досадна, Уморна Кожа Со Обезбедување Длабока Хидратација и Придобивки Од Витамин Ц, Овој Гел За Лице Помага Да се Подобри Мантијата на Влага На Кожата и Да Се Заштити Од Оштетување на Животната Средина, Да Се Оживее Уморна Кожа. Ла Органо Витамин Ц Осветлување Лице ГЕЛ 100ГР (Пакување од 1).

Повеќе детали

Избор на купувачи