Мијаилима Плус Големина Женски Дуксер Дуксери Обични Врвови Дуксери Дуксери За Жени Зимски Есенски Дуксери Со Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Жолта 4XL
Неодамнешно

Мијаилима Плус Големина Женски Дуксер Дуксери Обични Врвови Дуксери Дуксери За Жени Зимски Есенски Дуксери Со Тркалезно Деколте

DEN 356.80

Достапно на барање

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 59cm/23.23" Големина : М Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 60cm/23.62" Големина : L Биста : 100см/39.37" рамо : 41см/16.14" ракав : 57см/22.44" должина : 61см/24.02" големина : xl Биста : 104см/40.94" рамо : 42см/16.54" ракав : 58см/22.83" должина : 62см/24.41" големина : xxl биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 59см/23.23" должина : 63см/24.80" големина : хххл Биста : 112см/44.09" Рамо : 44см/17.32" ракав : 60см/23.62" должина : 64см/25.20" големина : Ххххл биста : 116см/45.67" рамо : 45см/17.72" ракав : 61см/24.02" должина : 65см/25.59" женски есенски И Зимски Тенок фитинг неправилен печатен врвен Капут карактеристики : изработен е од полиестерски Материјал, Издржлив И погоден за секојдневно носење долг ракав, широк лабав фитинг, секојдневен Шик Стил, Принтстилскиот И модата ве прават попривлечни Овој капут Може Да се носи како секојдневен врв за секојдневно носење, или Може да се носи на банкети може Да Се носи со секојдневни панталони или со секси фармеркиim и зима тенок фитинг неправилен печатен мал костум врвен капут материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради Разликата помеѓу различните монитори, сликата може Да Има мала Разлика Во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 460gpackage големина : 40x35x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Shoulder Sleeve Length S92cm/36.22"39cm/15.35"55cm/21.65"59cm/23.23"M96cm/37.80"40cm/15.75"56cm/22.05"60cm/23.62"L100cm/39.37"41cm/16.14"57cm/22.44"61cm/24.02"XL104cm/40.94"42cm/16.54"58cm/22.83"62cm/24.41"XXL108cm/42.52"43cm/16.93"59cm/23.23"63cm/24.80"XXXL112cm/44.09"44cm/17.32"60cm/23.62"64cm/25.20"XXXXL116cm/45.67"45cm/17.72"61cm/24.02"65cm/25.59"Size : SBust : 92cm/36.22"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 59cm/23.23"Size : MBust : 96cm/37.80"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 60cm/23.62"Size : LBust : 100cm/39.37"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 61cm/24.02"Size : XLBust : 104cm/40.94"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 62cm/24.41"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 63cm/24.80"Size : XXXLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 64cm/25.20"Size : XXXXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 65cm/25.59" Погодна сезона : Зима, Aut, Есенска Облека. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Зимски палта за жени : Есенските Модни Дуксери Се Идеален Избор во Вашата Гардероба,Еден од Најдобрите Избори за Есенски и Зимски Тимови.Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре,како Кошули За Подмачкување,Резервоар,Кроп Топ, Елек Итн. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Дуксери за жени : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, ,Божиќ. долги џемпери за жени,џемпери за жени,женски џемпери,Женски Модни Дуксери И Дуксери, Блузи за жени. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Повеќе детали

Избор на купувачи