Нордиска Чинија За Сервирање Чинија За Поделба На Десерт За Кујнски Колачиња Чинии Зелена
Неодамнешно

Нордиска Чинија За Сервирање Чинија За Поделба На Десерт За Кујнски Колачиња Чинии Зелена

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : ● Повеќенаменски● : Поделената Чинија за Сервирање е погодна за чување ореви, бонбони, сушено овошје, грицки, овошје, предјадење, колачиња, десерт итн.●Со Капаци● : Кутија За Складирање Закуски Со проѕирен капак, отпорна на прашина. Опремен со држач, лесен за движење.●Мулти Решетки● : Повеќе прегради, може да се постават одделно за да се избегне мешање, одржувајте ја работната површина чиста и уредна.●Материјал● : Поделените Садови за Сервирање се изработени од висококвалитетен пп материјал, цврста конструкција, издржлив.①Апликација : Чинијата Со Суво Овошје е погодна за дома, кујна, трпезарија, ресторан, забава, дневна соба, канцеларија и други прилики.Табела со големини : 2 Чинии Големина : 18, 5cmx9, 5cmx9cm/7.28nch3, 74nch3, 54nch3 Чинии Големина : 27, 5cmx9, 5cmx9cm/10, 83nch3, 74nch3, 54nch4 Чинии Големина : 18, 5cmx18, 5cmx9cm/7.28nchx7.28 Инчи3, 54 инчи6 чинии големина : 27, 5cmx18, 5cmx9cm/10, 83inchx7, 28inchx3, 54nchpackage вклучува : 1 послужавник за сервирање2 или 3 или 4 или 6 чинии со капак(по избор)забелешка : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ●Повеќенаменска q : Поделената Чинија за Сервирање е погодна за чување ореви, бонбони, сушено овошје, грицки, овошје, предјадење, колачиња, десерт итн. ●Со Капаци● : Кутија За Складирање Закуски Со проѕирен капак, отпорна на прашина. Опремен со држач, лесен за движење. ●Мулти Решетки● : Повеќе прегради, може да се постават одделно за да се избегне мешање, одржувајте ја работната површина чиста и уредна. ●Материјал● : Поделените Садови за Сервирање се изработени од висококвалитетен пп материјал, цврста конструкција, издржлив. ①Апликација : Чинијата Со Суво Овошје е погодна за дома, кујна, трпезарија, ресторан, забава, дневна соба, канцеларија и други прилики.

Повеќе детали

Избор на купувачи