Обоени Перничиња Чистење Материјали Случај на 24
Неодамнешно

Обоени Перничиња Чистење Материјали Случај на 24

DEN 175.84

Достапно на барање

Да се биде во бизнисот со стоки во доларот од самиот почеток, знаеме што продава и секогаш додаваме нови и различни артикли во нашиот инвентар. Секогаш бараме нови артикли, а неодамна додадовме предмети за домашни миленици и занаетчиски материјали во нашиот каталог. Ние го дизајнираме целото пакување за нашите артикли за да се осигураме дека категориите на стоки имаат кохезивно соодветно пакување и дека се привлечни за окото. Кујна од суштинско значење, овој комплет Влошки за Чистење во боја од 8 парчиња е направен за чистење на тешки неред. Најлонскиот материјал е доволно издржлив за да се справи со најтврдокорните дамки додека е доволно безбеден за употреба на нелепливи површини. Тие се со дијаметар од приближно 2 1/2". Доаѓа спакувано во мрежна торба со ознака за закачување. 367612-ШКУ : ZX99 KOLIM16741 DDI 367612 Обоени Перничиња Чистење Материјали Случај на 24.

Повеќе детали

Избор на купувачи