Стерлинг Сребрена Засечен Дизајн Бенд Прстен Големина 7
Неодамнешно

Стерлинг Сребрена Засечен Дизајн Бенд Прстен Големина 7

DEN 799.84

Достапно на барање

Стерлинг Сребрена Засечен Дизајн Бенд Прстен Големина 7. Точка Број-QR6897-7. Стерлинг Сребрена Засечен Дизајн Бенд Прстен Големина 7. Стерлинг Сребрена Бенд Стил Прстени. Вкупна Метална Тежина : 3,6 Грама. Материјал Основно-Боја : Бела. жени. Материјал : Примарна-Чистота : 925.Материјал : Основно : Сребро.Материјал : Примарна Боја : Бела Сребрена Сребрена Засечена Дизајнерска Лента Големина На Прстенот 7. Стерлинг Сребрена Бенд Стил Прстени. Вкупна Метална Тежина : 3,6 Грама. Материјал Основно-Боја : Бела. Вклучена Е Прекрасна Кутија За Подароци.

Повеќе детали

Избор на купувачи