Ткаенина од лажица - Тен Слонова Коска Хоризонтален Бран Текстура Лента Неутрален Домашен Декор Брановиден Отпечатен На Лесна Памучна Ткаенина Од Дворот-Шиење Мод
Неодамнешно

Ткаенина од лажица - Тен Слонова Коска Хоризонтален Бран Текстура Лента Неутрален Домашен Декор Брановиден Отпечатен На Лесна

DEN 95.84

Достапно на барање

Тен Слонова Коска Хоризонтален Бран Текстура Лента Неутрален Лажица Ткаенина Од Дворот Лесен Памук Твил wide 58 инчи широк / / 5.8 мл по квадратен двор. 100% природна памучна ткаенина со цврста, драпирана конструкција. Совршен за домашен декор, драперија, постелнина, перници, торби за торби, панталони, палта и јакни. Оригинален Дизајн Авторски Права : Бакстер Мил Студио. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Повеќе детали

Избор на купувачи