Жените Плус Големина Долги Ракави Врвот Дозвола Жените Со Качулка Џемпер Палто Зима Топла Волна Патент Палто Памук Палто Надворешна ОБЛЕКА Lg S Флеш Зема Светло Сив?
Неодамнешно

Жените Плус Големина Долги Ракави Врвот Дозвола Жените Со Качулка Џемпер Палто Зима Топла Волна Патент Палто Памук Палто Надворешна

DEN 0.67

Достапно на барање

Женски Џемпер Со Качулка Зимски Топол Волнен Капут Од Патент Памучен Капут Карактеристики На Надворешната Облека : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut, Пролет, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврста Дебелина : стандардна Должина на Фустанот : Долг Струк : Природна Декорација : Непакуваното пакување вклучува : 1 Еез Женски Капут ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.   Големина : С Биста : 92см/36.22 " Половината : 88см/34.65". Големина : М Биста : 96см/37.80 " Половината : 92см/36.22". Големина : L Биста : 100cm/39.37 " Половината : 96cm/37.80". Големина : XL Биста : 104cm/40.94 " Половината : 100cm/39.37". Големина : 2xl Биста : 108cm/42.52 " Половината : 104cm/40.95". Големина : 3 XL Биста : 112cm/44.10 " Половината : 108cm/42.52". Големина : 4 XL Биста : 116cm/45.60 " Половината : 112cm/44.10". Големина : 5xl Биста : 120cm/47.25 "Половината : 116cm/45.67" € Обезбедување : Нашата Продавница Поддршка За Да Обезбеди 90 Дена Нема Причина За Враќање и Размена На Услуги. ●Промоција€ : Жените Плус Големина Дозвола 5 5. ①Прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разновидна Облека и Чевли Насекаде . €Карактеристики : Тенка Еластична и Лесна, Висококвалитетна Ткаенина, Мека На Допир и Удобна За Носење. ①Стилот Е Одобрен Од Врвот На Долги Ракави,Костими За Ноќта На Вештерките За Жени, Мода За Fall 2023.

Повеќе детали

Избор на купувачи